Oslnivý halloweenský úsměv se slevou až 37 %

[12min]Halloween je plný temných překvapení. Aby tomu tak nebylo i v případě Vašeho úsměvu, dopřejte mu v tomto období speciální péči se slevou až 37 % na naše bělicí sady!
halloweenske_slevy_1
Ptáte se, proč je zrovna v tomto období péče o chrup tak důležitá? Důvodů je hned několik a my Vám je dnes představíme. Západní svátky a tradice k nám pronikají čím dál více. Velkolepé oslavy Valentýna, pompézní rozlučky se svobodou v americkém stylu nebo takzvané baby showers, tedy večírky pořádané na oslavu nového miminka. Všechny tyto i mnohé další tradice si postupně hledají cestu až k nám do České republiky.

Proto Vás možná nepřekvapuje rostoucí zájem o Halloween. Řekněte sami – večírky ve strašidelných maskách, děsuplná atmosféra a spousta skvělého jídla. Není divu, že se každý rok pořádají halloweenské události na čím dál více místech.

Ptáte se, jak zuby s tímto svátkem souvisí a proč Vám právě teď chceme dopřát krásný úsměv za příznivou cenu? Možná byste to ani nečekali, ale důvody máme hned tři!


Proč na Halloween nezanedbat péči o zuby

Zkontrolujte si e-mail a události na sociálních sítích. I Vy už tam možná máte pozvánku na nějaký halloweenský večírek. A jako každá společenská událost, tak i tato si žádá jistou promyšlenou přípravu. Zvýšenou pozornost si zaslouží i Váš úsměv.


Větší sebevědomí

Mít hezké zuby je snem každého z nás. Díky nim se totiž nemusíme bát usmívat a šířit kolem sebe dobrou náladu. Halloween je dost často spojen s večírky a společenskými událostmi. Na takových akcích chce každý vypadat skvěle. Mnoho věcí na sobě vylepšit nemůžeme. Co ale vylepšit můžeme, je náš úsměv.
halloweenske_slevy_2
Pozorování ukazují, že lidé, kteří mají bílé zuby, se skutečně více usmívají, na své okolí dělají dobrý dojem, působí přístupněji a snáze navazují vztahy. Úsměv působí nejen přátelsky, ale také velmi atraktivně. Pokud k sobě tedy chcete přitáhnout pozornost, možná pro Vás máme jednodušší způsob, než byste čekali.

Plánujete-li na Halloween někam vyrazit, rozhodně si před tím vyhraďte čas sami pro sebe a na pomoc přizvěte i naše bělicí sady SMILI, které Vám dopomohou k tomu, po čem toužíte! K úsměvu, který přitáhne pozornost a Vám dodá potřebné sebevědomí.

Neschovávejte už nadále svůj úsměv jen proto, že se stydíte za své zuby. Řešení tohoto problému je totiž neuvěřitelně rychlé, jednoduché a nyní i za velmi příznivou cenu.Skvěle vypadající maska


Pokud se chystáte jít za čarodějnici, která podala otrávené jablko Sněhurce, zažloutlé zuby se k tomu hodí. Pokud ale plánujete jiný převlek, pak zbystřete.

Halloweenské převleky si žádají i správný make-up. Pokud chcete použít barvy na obličej pro vyvolání dojmu smrtelné bělosti nebo chcete vyrazit převlečeni za kostlivce, buďte obezřetní. V okamžiku, kdy na pleť nanesete bílou barvu a Vaše zuby nebudou ve skvělém stavu, vznikne velmi nevzhledný kontrast.
halloweenske_slevy_3
I když zuby mohou na první pohled působit, že jsou bílé nebo jen lehce zažloutlé, vedle bílého make-upu mohou vypadat o mnoho odstínů žlutější, než ve skutečnosti jsou. Výsledkem je tak úsměv, kterým se rozhodně nebudete chtít chlubit. A není nic horšího, než si dát záležet na dokonalé masce, a pak se v ní cítit nepříjemně.

Obdobně je tomu i v případě výrazně nalíčených rtů. Sytě červená rtěnka, která je v období Halloweenu velmi oblíbená, zdůrazní zabarvení zubů. Pokud chcete, aby byl Váš úsměv svůdný, nenechte zažloutlé zuby, aby tento dojem zkazily!

Stačí totiž tak málo a můžete vypadat skvěle! S domácími bělicími sadami SMILI můžete mít dokonale bílé zuby a nepotřebujete k tomu víc než pár minut denně. Délka procedury se pak odvíjí od toho, zda toužíte po intenzivním bělení nebo naopak zvolíte šetrný program pro citlivé zuby. Na počátku je dobré proces podstupovat každý den po dobu dvou týdnů. Abyste si pak krásný bílý úsměv udrželi, stačí bělení opakovat jednorázově každé dva týdny.


Večer plný pigmentovaného jídla a nápojů

Halloweenské události se kromě strašidelných kostýmů a temné atmosféry pojí také se spoustou jídla a dobrého pití. Většinu času jste si možná schopni hlídat, co jíte a pijete. Na večírcích jdou ale mnohdy zásady stranou. Vy pak konzumujete velké množství jídla a pití, což vede k následnému obarvení Vašich zubů.

Barevné limonády, červené víno, káva, ovoce, kouření a další potraviny a nápoje. Pokud už teď víte, že se na večírku s těmito věcmi setkáte, pak se dopředu připravte a vybavte se bělicí sadou. Protože víme, jak mohou zuby dostat zabrat, máme pro Vás širokou nabídku bělicích setů, které Vám pomohou zvrátit důsledky halloweenského řádění.

Krásný úsměv totiž nestačí mít na jeden večer, ale stále! Pigmentované potraviny jsou jeho velkým nepřítelem. Ještě větším nepřítelem jsou ale sladkosti, krekry a další dobroty, které k tomuto svátku prostě patří. I když u nás děti na koledu nechodí, je dobré si říct, jak moc tyto potraviny chrupu škodí a jak jej co nejúčinněji chránit.


Jak cukr škodí zubům

Ačkoliv Vás to možná překvapí, cukr zubům nijak neubližuje. Ne sám o sobě. Pokud ale konzumujete jídlo bohaté na sacharidy (sladkosti, chipsy), na Vašich zubech se formuje plak. Sladkosti se snadno přilepí na vnitřní stranu tváří, jazyk a hlavně na zuby. A tahle hostina přitahuje bakterie, jejichž působení a množení narušuje sklovinu, vede k tvorbě zubních kazů a způsobuje zápach z úst.

halloweenske_slevy_4
Kyselina, která páchá škody


Při svém úřadování bakterie vylučují kyselinu, která narušuje zubní sklovinu. Pokud si nečistíte zuby pravidelně nebo tuto činnost neděláte důsledně, následky mohou být katastrofální. A ačkoliv Vy o tom víte a cukrovinkám se vyhýbáte, Vaše děti o této skutečnosti možná neví, proto jim se správnou zubní péčí pomáhejte.
Jak o chrup správně pečovat


Optimální péče nekončí jen vyčištěním zubů, ale zahrnuje péči o celou ústní dutinu. Základem je kvalitní kartáček a správná technika čistění. Pokud jste zvyklí na krouživé pohyby, zapomeňte na ně. Tato technika je zastaralá a nepomáhá se efektivně zbavit všech bakterií.


Správná technika čištění

Pokud chcete své zuby čistit správně, je důležité je čistit tahem směrem od kořenů nahoru v případě spodních zubů a směrem od kořene dolů v případě horní čelisti. Poté vyčistěte žvýkací plošky zubů. Čištění by mělo trvat alespoň dvě minuty a měli byste si ho zopakovat dvakrát denně.

Pokud chcete udělat pro svá ústa to nejlepší, vždy si je po jídle propláchněte vodou. K samotnému čištění přistupte nejlépe až hodinu po jídle. Působení bakterií s sebou totiž nese narušení zubní skloviny. Kdybyste do takto citlivé skloviny zasáhli hned, můžete jí ještě více uškodit.

Jestliže konzumujete sladkosti často, je dobré si na pomoc vzít zubní pastu s fluoridem. Ta se postará o posílení zubní skloviny. U dětí buďte ale s fluoridem opatrní. Ačkoliv je prospěšný, jeho přílišné používání může na sklovině vytvořit fleky a zabarvení. Příčinou je většinou fakt, že dětská pasta je chutná, děti ji rády spolknou a v těle pak mají více fluoridu, než je správné.


Věnujte pozornost mezizubním prostorám a jazyku

Správnou techniku už známe. Ale zubním kartáčkem péče nekončí. Je potřeba věnovat obdobnou pozornost i mezizubní prostorám. Bakterie se totiž ukládají i tam. A pokud tato místa pravidelně nečistíte, může to vést k zánětu dásní a mezizubním kazům. Ideálním pomocníkem je zubní nit nebo mezizubní kartáček.

Aby byla péče o ústa kompletní, nezapomeňte použít škrabku na jazyk a ústní vodu. Tím se postaráte o vymýcení těch posledních bakterií, které máte v ústech.

halloweenske_slevy_5
Nezapomeňte na bělení zubů

Zdravý chrup by měl i zdravě vypadat. Proto je dobré zuby pravidelně bělit. Jen tak se totiž zbavíte jejich nevzhledného zabarvení. Pokud máte strach, že je bělení něco, co si nemůžete z finančních ani časových důvodů dovolit, pak jste asi neslyšeli o SMILI.

Naše bělicí sady Vám zajistí profesionální bělení v pohodlí domova. Díky přírodnímu složení jsou vhodné i pro ty nejcitlivější zuby. V bělicím gelu nenajdete žádné nebezpečné látky. Kromě toho se snadno aplikuje za pomoci praktického pera. Díky tomu se dostane do všech míst, kam je třeba a současně se snadno vyhnete dásním.

Přístroj nabízí hned dva typy bělicího procesu. Můžete si zvolit intenzivní 10minutové nebo šetrné 15minutové bělení. Cesta k vysněnému úsměvu trvá 5-7 dnů. Při prvním bělení ale doporučujeme vydržet 14 dní pro maximální výsledky.


Halloweenské bělení se SMILI za skvělé ceny

SMILI už samo o sobě nabízí skvělý poměr kvality a ceny. Protože nám ale na Vašem úsměvu záleží a chceme, abyste si nadcházející společenské události užili naplno, naše bělicí sady teď získáte se skvělou slevou.


Nepropásněte naši zvýhodněnou cenu

Aktuálně můžete ušetřit až 37 % z původní ceny. Pokud Vás akce zajímá, stačí si vybrat libovolnou bělicí sadu.
clanek_004
Všechny produkty teď na našich stránkách najdete s 27% slevou. Pokud při objednávce navíc použijete slevový kód HALLOWEEN, bude Vám odečteno ještě dalších 10 %.

Není tedy proč váhat. Pokud jste doposud s bělením nezačali, je ten nejvyšší čas. Nevíte, jaký produkt vybrat? S námi můžete začít úplně jednoduše. Pro všechny nováčky tady máme náš startovací balíček, ve kterém je vše, co potřebujete.

Skvělá cena, vysoká kvalita a široký výběr. Přesně to jsou bělicí sady SMILI. Ať už se na nějaký halloweenský večírek chystáte nebo ne, mít zářivý, bílý úsměv je vždy dobrá volba. Proto neváhejte a využijte náš slevový kód. Nezmeškejte naše Halloweenské slevy! Akce platí jen do 31.10.