XXL slevy

[12min]Ptáte se, kdy je nejlepší čas na bělení zubů? Kdykoliv! Krásný, zářivý úsměv si zasloužíte každý den. A na nákup bělicích sad je teď ideální čas. Okamžitým nákupem tedy můžete získat slevu až 27 %! Jak na to? Aktuálně v naší nabídce najdete všechny produkty se 17% slevou. Pokud se rozhodnete nějaký z nich zakoupit a v prvním kroku nákupního košíku zadáte kód XXL, bude Vám produkt zlevněn o dalších 10 %! Akce platí do 10. 4.

smili_XXL_banner_clanek

Bělení chrupu je vždy dobrý nápad. A když už se pro tuto proceduru rozhodnete, nese to s sebou celé množství benefitů. Výzkumy ukazují, že bělení nejen promění barvu Vašich zubů, ale také ovlivní Vaše sebevědomí a další aspekty Vašeho života.


Proč je dobré bělit zuby

Bílý úsměv je spojen s úspěchem a atraktivitou. Ať chcete nebo ne, péče o zuby je důležitá a Vaše okolí ji vnímá. Když se podíváte na obálky časopisů, na televizní obrazovky nebo na společensky vysoce postavené jedince, vždy mají jedno společné. Bílé zuby.
black_friday_slevy_1
Péče o chrup je prostě zásadní, a pokud není dostatečná, je vždy obrovskou vadou na kráse. Lidé barvu zubů pozorují. Až 96 % lidí si myslí, že bílý úsměv dělá člověka hezčím a atraktivnějším. Více než polovina lidí se po vybělení zubů vidí jako pěknější a přitažlivější. Tak proč dál čekat?

Existuje spousta věcí, jejichž změna je nemožná nebo nákladná. Vylepšit úsměv ale nestojí skoro nic. A s naší aktuální slevou ušetříte více než kdy jindy! Bílé zuby dokáží zcela proměnit to, jak na Vás okolí nahlíží.

Úsměv se sám o sobě nevylepší. To Vy mu musíte dát tu správnou péči. A tam, kde už pravidelné čištění nestačí, tam jsme připraveni my a naše bělicí sady.


Proč si vybrat SMILI

Bělení Vám pomůže navrátit ztracené sebevědomí a podtrhnout Vaši krásu. Ale pozor. Ne každý způsob bělení zubů je bezpečný. Některé metody se podílí na poškození skloviny. Například abrazivní zubní pasty nebo pudry dokáží zuby vybělit, ale současně nevratně poškodit sklovinu.

Proto si při výběru bělicích produktů vždy řádně přečtěte složení. Nebo pro Vás máme ještě lepší cestu. Zvolte si SMILI. U nás máte totiž jistotu, že si zvolíte velmi šetrnou cestu, vhodnou i pro ty nejcitlivější zuby!

Abychom Vás ujistili, že bělicí sady jsou skutečně bezpečné a přátelské k zubům, připravili jsme pro Vás hlavní rozdíly, kterými se SMILI liší od jiných, běžně dostupných, bělicích setů.


1. Dva režimy bělení

Naše bělicí sady nabízí hned dva režimy záření. Oproti klasickým sadám tak přichází i s variantou pro citlivé zuby. Sami se tedy rozhodnete, zda toužíte po intenzivním bělení nebo tom šetrném, které je určeno pro citlivý chrup.


2. Přátelské k přírodě

SMILI myslí na přírodu, proto jsou naše bělicí sety očištěny od zbytečných, nekvalitních plastů. Můžeme garantovat, že pro životní prostředí děláme maximum a ekologický přesah našich výrobků je pro nás důležitý. Proto je složení veganské a naše produkty nejsou testovány na zvířatech.


3. Přírodní složení bez chemikálií

Kvalitní složení je pro nás prioritou. Proto v našich gelech nenajdete žádné nebezpečné chemikálie. Naše sady mají vysoký podíl přírodních látek a neobsahují flourid, peroxid nebo SLS.


4. Praktická aplikace

Se SMILI docílíte precizního nanášení bělicího gelu. Nestane se Vám tedy, že zůstanou místa, ke kterým se bělicí gel nedostane. Zatímco konkurenční výrobky vsázejí na aplikaci pomocí injekcí, my využíváme praktičnosti pera. Díky němu je nanášení gelu skutečně snadné a přesné a Vy se snadno dostanete i do hůře dostupných míst.

black_friday_slevy_2


5. Velmi snadné použití

Použití našich bělicích sad je skutečně jednoduché. Stačí si vodou vypláchnout ústa a poté pomocí pera rovnoměrně aplikovat gel na všechny zuby. Uvidíte, že snadná aplikace Vám umožní dostat se opravdu všude.

Při nanášení gelu se snažte vyhnout dásním a rtům. I když jsou naše výrobky šetrné, jen precizní aplikací se vyvarujete jakémukoliv podráždění.

Jakmile máte gel nanesen, zapněte LED přístroj a vyberte si program, který Vám vyhovuje. Pokud se rozhodnete pro intenzivní, 15minutové bělení, stačí tlačítko stisknout jednou, až se objeví modré světlo.

Protože ale náš přístroj myslí i na citlivé zuby, můžete zvolit šetrný, 10minutový program. Stačí tlačítko zmáčknout dvakrát a objeví se modročervené světlo. V obou případech pak vložíte náustek do úst a lehce ho zkousnete.

Až se přístroj sám vypne, vyjměte ho a opláchněte vodou. Stejně tak si vypláchněte i ústa. Jakmile máte hotovo, proces je u konce a Vy můžete šířit krásný úsměv.


Jak udržet zuby bílé co nejdéle

Vybělit si zuby je jen začátek cesty za okouzlujícím úsměvem. Aby Vám totiž zářivě bílé zuby vydržely, je třeba se o ně pečlivě starat. 2 dny po bělení je dobré se vyhnout kouření, pigmentovanému jídlu a nápojům a především dbát o správnou a důslednou ústní hygienu.


Potraviny, kterým je lepší se vyhnout
black_friday_slevy_3
Po vybělení zubů se nedoporučuje zejména konzumace rajčat, kari, čokolády, červeného vína, mrkve, červené řepy, kávy, čajů nebo barevných džusů. Obecně lze říci, že to, co dostanete těžko z bílého trička, stěží sundáte i z bílých zubů. Proto dva dny po bělení buďte opravdu obezřetní.


Běžte cestou „bílé diety“

Aby byly výsledky bělení opravdu maximální, je možné se vydat cestou tzv. bílé diety. Co to znamená? Že po nezbytně nutnou dobu zařadíte do jídelníčku především potraviny, které mají neutrální barvu. Jedná se o brambory, těstoviny, rýži, bílé maso bez kořenící směsi nebo banány. Z nápojů je ideální voda nebo mléko.


Kde se berou skvrny na zubech?

Dnes si tady povídáme o bělení a jeho udržitelnosti. Měli bychom se ale dostat na začátek. Jak vůbec zabarvení zubů vzniká? A co stojí za nevzhlednými skvrnami?

Flíčky na zubech mohou být buď vnitřní, nebo vnější. Vnitřních skvrn je náročné se zbavit. Mohou být totiž způsobeny nadměrnou konzumací fluoridu, mohou být vedlejším účinkem užívání některých léků nebo důsledkem opotřebování zubní skloviny, kdy na povrch začne prosvítat tmavý dentin. K tomu dochází jak věkem, tak špatnou péčí o zuby. Tento typ skvrn je charakteristický tím, že je velmi těžké, někdy spíše nemožné je odstranit. Řešením pro takové skvrny často bývají až fazety nebo korunky.

Vnější zabarvení se dá pomocí bělení odstranit hravě. A čím je takové zabarvení způsobené? Vnější skvrny vznikají konzumací barevných potravin, kávy, čaje nebo kouřením cigaret.


Skvrny od jídla a pití

Výše jsme hovořili o potravinách, které zabarvují zuby. Protože víme, že je naprosto nereálné se jich úplně vzdát, doporučujeme především střídmost a důkladnou ústní hygienu. Zuby jsou porézní, tudíž mají tendenci pigmentaci z tekutin snadno vstřebávat do sebe.

Abyste se těchto důsledků vyvarovali, stačí, abyste se o zuby dobře starali a pravidelně je bělili. 


Skvrny z kouření
black_friday_slevy_4
Dalším nepřítelem bílých zubů je tabák. Ačkoliv je nikotin čirý, působením kyslíku se jeho barva změní v hnědou. Proto u kuřáků můžete pozorovat žluté nebo až hnědé zabarvení zubů. Nejčastěji se výrazné skvrny tvoří na okrajích zubů. Je to dáno tím, že v těchto místech se hromadí plak. Tabákové skvrny se v místech s plakem udrží lépe než na čisté, hladké sklovině.

Nejspolehlivějším řešením, jak se takových skvrn zbavit, je přestat kouřit. To se ale snáz řekne, než udělá. Proto zkuste užívání tabákových výrobků eliminovat na minimum, nejméně dvakrát denně si zuby důsledně čistěte, užívejte mezizubní kartáček pro prevenci hromadění plaku v okrajích zubů a pravidelně přistupujte k bělení chrupu. Nikotinové skvrny se dají bělením odstranit dobře.

Nezapomeňte, že kouření pouze nemění barvu zubů. Může také vést k onemocnění dásní. Proto je péče o chrup u kuřáků více než podstatná.

 

black_friday_slevy_5
Skvrny, které způsobuje zubní plak

Pokud zubní péči nevěnujete dostatek času, na zubech se začne usazovat zubní plak. Tento biofilm je směsí jídla, pití a slin. Jak jsme si řekli, plak je velmi porézní, a tak snadno natáhne pigmentaci z jídla nebo nápojů.

Pokud plak pravidelně neodstraňujete, dokáže se snadno proměnit v zubní kámen. Ten na sebe bere podobu hnědých nebo výrazně žlutých skvrn na zubech a odstranit jej už je náročnější. Skvělou prevencí je pravidelné čištění zubů a mezizubních prostor. Když k péči přidáte pravidelné bělení, nic Vám nebrání v tom, abyste měli nádherný a zářivý úsměv.
XXL slevy na bělicí sady


Ať už rádi jíte barevné potraviny, pijete kávu nebo si dopřejete občasnou cigaretu, nic z toho neznamená, že musíte nutně mít nevzhledné a zabarvené zuby. Péče ale musí být opravdu důsledná!
smili_starter
Zuby pravidelně čistěte, používejte mezizubní kartáček nebo nit a vyplachujte ústa ústní vodou. Pak je ale třeba udělat ještě jeden důležitý krok. Začít s bělením zubů. A do takové akce je dobré s sebou přibrat ty nejpovolanější – bělicí sady SMILI!

Díky SMILI si profesionální bělení může dopřát opravdu každý, a to i ti, kteří mají citlivé zuby. Nepotřebujete více než naši bělicí sadu, pohodlí domova a 10 nebo 15 minut v závislosti na typu bělení, které zvolíte. Pro maximální výsledky doporučujeme napoprvé vydržet 14 dnů.

Naše produkty aktuálně nakoupíte za zvýhodněnou slevu. Na každou sadu je teď sleva 17 %. Pokud ale do objednávky zadáte slevový kód XXL, bude Vám připočtena další 10% sleva! Ve finále tak na nákupu ušetříte celých 27 %.

Pokud se SMILI bělíte již delší dobu, jistě mezi našimi bělicími sadami máte svého favorita. Pokud u nás ale nakupujete poprvé, doporučujeme náš startovací set.

Krásný úsměv přináší celou řadu benefitů. Pokud jste doposud nezačali, dnes je ten nejvyšší čas. Skvělá cena Vám rozhodování usnadní. Ale neotálejte, akce platí jen do 10. 4.