Časté dotazy

Obecné

Co je Smili a jak funguje?

Smili je revoluční produkt určený k domácímu bělení zubů. Technologie Smili využívající UV záření je bezpečná, efektivní a bezbolestná. Je vhodná i pro citlivé zuby.

Jak zjistím, který produkt od Smili je vhodný právě pro mě?

Všechny naše bělicí sady obsahují totožnou variantu LED přístroje, pouze se liší v množství hliníkových per s bělicím gelem. Záleží tedy na Vás, jak intenzivně se chcete do bělení zubů pustit. Nemusíte se však bát, náhradní náplně si můžete kdykoliv samostatně dokoupit.

Jak se Smili používá?

Použití Smili je maximálně pohodlné a jednoduché. Nebudete se trápit se složitým nasazováním náustku, ani shromažďovat zásobu baterií.
Se Smili stačí jen nanést gel pomocí praktického pera, vložit přístroj s LED světlem do úst a užít si krátký bělicí proces. Po bělení jen přístroj vyjmete z úst a opláchnete. Tak snadné může Vaše domácí bělení být!

V čem je Smili výjimečné?

Smili nabízí 2 režimy záření a díky tomu je vhodné také pro citlivé zuby. Pro použití nepotřebujete přídavný náustek ani injekční stříkačky. Gel se nanáší pomocí hliníkového pera a díky tomu je aplikace precizní i na špatně dostupných místech, má 100% veganské složení a nebyl testován na zvířatech. Smili splňuje hlavní standardy a bylo klinicky testováno. Pro použití navíc není nutné kupovat baterie. 

Jak funguje garance vrácení peněz?

Za efektivitou procesu bělení zubů Smili si stojíme. Jestliže nebudete spokojeni, bez problému Vám do 30 dnů vrátíme peníze. Tolik Smili věříme. Zjistěte více o tom, jak funguje naše Garance

Přístroj

Je přístroj od Smili voděodolný?

Koupání s přístrojem Vám sice nedoporučujeme, krátké opláchnutí pod tekoucí vodou je však samozřejmostí.

Je zapotřebí kupovat baterie do Smili?

Zásobu baterií nebudete potřebovat. Ke Smili dostanete praktický nabíjecí kabel, díky kterému budete mít přístroj vždy k dispozici. Snažíme se myslet ekologicky a nezahlcovat planetu zbytečným odpadem.

Jaké jsou možnosti použití LED přístroje od Smili?

Přístroj s LED světlem disponuje 2 režimy UV záření. Pro intenzivnější 15minutové bělení zmáčkněte tlačítko na přístroji jednou – objeví se modré světlo. Pro šetrnější 10minutové bělení zmáčkněte tlačítko dvakrát – objeví se červenomodré světlo.

Bělení a péče

Bolí bělení zubů se Smili? Budou zuby po použití citlivější?

Rozhodně se není čeho bát! Díky přírodnímu složení bělicího gelu a unikátnímu režimu přístroje pro citlivé zuby je ošetření bezpečné a bezbolestné. Pokud však máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Funguje Smili opravdu na všech zubech?

Smili skvěle funguje na všech typech přírodních zubů včetně citlivých, není však určeno pro keramické a umělé zuby. Pokud máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Jak dlouho trvá jedno bělení?

Při bělení si můžete vybrat ze 2 režimů. Intenzivní bělení trvá 15 minut – tlačítko na přístroji s LED světlem zmáčknete jednou, objeví se modré světlo. Šetrné bělení, vhodné např. pro citlivé zuby, trvá 10 minut – tlačítko na přístroji zmáčknete dvakrát, objeví se červenomodré světlo. Jakmile doba bělení uplyne, přístroj se sám vypne.

Jak často bělit zuby se Smili?

Pokud bělíte s bělicí sadou od Smili poprvé, měli byste začít jednorázovou procedurou, tzn. bělit zuby každý den, a to minimálně po dobu 7 dní, nejlépe však po dobu 14 dní. Další bělení již závisí na Vás. Pokud si chcete udržet stabilní výsledky, doporučujeme zuby jednorázově vybělit, a to každé dva týdny. Jestliže chcete bělit až ve chvíli, kdy budou Vaše zuby znovu zabarveny, opakujte celou 7denní nebo 14denní proceduru.

Je bělení zubů se Smili bezpečné?

Ano, bělení zubů se Smili se nemusíte obávat. Smili bylo uděleno hned několik mezinárodních certifikátů, které potvrzují jeho bezpečnost a nezávadnost.

Výsledky

Jak dlouho musí trvat bělicí kúra k dosažení nejlepších výsledků?

Konkrétní výsledky bělení jsou samozřejmě individuální. Záleží zejména na silnosti zabarvení Vaší skloviny. Pro optimální efekt doporučujeme 14denní bělicí proceduru. A abyste si zářivý úsměv stabilně udrželi doporučujeme bělení každé dva týdny jednorázově zopakovat.

Jak dlouho vydrží výsledky bělení se Smili?

Při běžném zabarvení zubů budou výsledky 7denního bělicího procesu znatelné zhruba 3 až 4 týdny. Při silnějším zabarvení zubů doporučujeme pro stejnou délku výsledků 14denní bělicí proces. Nezapomínejte, že výsledky znatelně zkracuje kouření, konzumace potravin a nápojů, které zabarvují zubní sklovinu, rtěnka a nepravidelná či nekvalitní ústní hygiena. Pro stabilní výsledky bělení doporučujeme proces bělení jednorázově opakovat každé dva týdny.

Mohu výsledky bělení ještě podpořit nebo naopak jim uškodit?

Během bělicího procesu a alespoň 2 dny po něm doporučujeme vyhnout se barvícím nápojům, např. červenému vínu, tmavým nápojům typy Coca Cola aj., kávě a čaji. Z potravin se vyhněte zejména rajčatům (včetně omáček a polévek), mrkvi, hrášku, kukuřici, červené řepě, zabarvujícímu koření, např. kari, červené paprice apod., a dále čokoládě a sladkostem. Bez obav můžete jíst a pít zejména potraviny a nápoje neutrální barvy, např. brambory, těstoviny, bílé maso bez barvícího koření, bílou rýži, banány, vodu či mléko.

Složení

Co obsahuje bělicí gel od Smili?

Náš gel má toto složení: propylenglykol, glycerol, deionizovaná voda, hydrogenuhličitan sodný, xanthanová guma, šťáva z listů aloe, karbomer, mentol, kyselina citronová, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka, extrakt z květu heřmánku.

Vyhovuje Smili složením také veganům?

Ano, Smili má 100% veganské složení s obsahem přírodních látek a nebylo testováno na zvířatech, na což jsme pyšní.

Kontraindikace

Používání SMILI produktu se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.