Doprava a platba

Platba

Objednávku můžete zaplatit jedním z níže uvedených způsobů. Jednoduše si v průběhu objednávky vyberete, který způsob je pro Vás nejvhodnější.

Převodem předem   Po dokončení objednávky Vám zašleme do e-mailu údaje (cenu, variabilní číslo a číslo účtu). Tyto údaje následně použijete pro zaplacení objednávky pomocí bankovního převodu. Zásilky odesíláme po přijetí platby na náš účet. Rychlost přijetí platby se liší u každé banky. ZDARMA
Dobírkou   Při platbě na dobírku zaplatíte objednávku při převzetí balíčku od dopravce nebo na výdejním místě. Připravte si prosím odpovídající sumu v hotovosti, někteří dopravci neakceptují platby kartou.  40 Kč
Online platba kartou  Online platba kartou Po dokončení objednávky zaplatíte objednávku platební kartou prostřednictvím platební brány GoPay. ZDARMA
Online bankovní převod   Online bankovní platba s předvyplněným platebním příkazem. ZDARMA
GoPay peněženka  GoPay peněženka Platba přes elektronickou peněženku GoPay bez nutnosti poskytování osobních a finančních údajů. ZDARMA

Doprava

Vybrali jsme pro Vás širokou škálu skvělých dopravců. Je jen na Vás, pro kterého se rozhodnete.

Doprava v České republice

V rámci České republiky máte na výběr z několika způsobů přepravy Vašeho zboží. Nakupte nad 1 500 Kč a dopravu máte ZDARMA.

 

Česká pošta
/ Balík do ruky
 Česká pošta

Balík Do ruky Vám bude doručen na jakoukoliv adresu, kterou zadáte v objednávce. Dopravce Vás předem bude informovat o doručení přes SMS nebo e-mailem. Balíky jsou dodávány následující den od odeslání. Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení, prostřednictvím internetu nebo si případně zvolit možnost uložení na blízké poště k osobnímu převzetí.

89 Kč
Česká pošta
/ Balík na poštu
 Česká pošta

Během objednávky si zvolíte poštu, na které bude Váš balík připraven k vyzvednutí. Obvykle je možné vyzvednout zásilku následující pracovní den po odeslání. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště kdy se to hodí Vám. Dopravce Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

59 Kč
Česká pošta
/ Balíkovna

Rychle rostoucí síť výdejen balíků. Najdete nás na každém rohu, nejen na poštách. V nákupáku, u školy i cestou z práce…Jsme všude tam, kde nás potřebujete mít.

49 Kč
GLS  GLS

GLS doručuje balíky po celé České republice (včetně odlehlých oblastí) následující pracovní den od převzetí balíku. Svou zásilku můžete sledovat online. Kurýr Vás bude informovat o přesném datu a čase doručení prostřednictvím SMS, e-mailu nebo telefonního hovoru.

89 Kč
Zásilkovna  Zásilkovna

Při objednávce si vyberte výdejní místo, které máte nejblíž. Můžete si vybrat z téměř 7 000 výdejních míst po celé České republice. Bude Vám doručen e-mail s trasovacím číslem a zásilku můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

69 Kč
Zásilkovna na adresu  Zásilkovna

Balíček doručíme až k Vám domů pomocí kurýra, který bude v danou chvíli pro Vás nejvýhodnější. O zvoleném dopravci budete informováni e-mailem a SMS. Kurýr Vás bude dopředu informovat ohledně termínu doručení. Doručení je efektivní a rychlé díky automatizované volbě kurýra.

89 Kč

Doprava na Slovensko

Smili Vám doručíme také na Slovensko, stačí v objednávce změnit zemi dodání a vabrat si jednoho z dopravců.

GLS  GLS

Zásilku na Slovensko Vám kurýři z GLS doručí během dvou pracovních dní. Svou zásilku můžete sledovat online. Kurýr Vás bude informovat o přesném datu a čase doručení prostřednictvím SMS, e-mailu nebo telefonního hovoru.

5 €
Zásilkovna na adresu  Zásilkovna

Balíček doručíme až k Vám domů pomocí kurýra, který bude v danou chvíli pro Vás nejvýhodnější. O zvoleném dopravci budete informováni e-mailem a SMS. Kurýr Vás bude dopředu informovat ohledně termínu doručení. Doručení je efektivní a rychlé díky automatizované volbě kurýra.

5 €