Informace k produktu

Obsah balení

Co obsahuje balení

 
Jak to funguje

Jak to funguje

 

Bělení zubů ve 3 jednoduchých krocích

Bělení se Smili není žádná věda! Prvotní bělicí procedura by měla trvat nejméně 7 dní, nejlépe však celých 14 dní. Po tuto dobu bělíte zuby jednou denně ve 3 jednoduchých krocích:

krok 1
Aplikujte
Začněte vypláchnutím úst vodou. Pomocí hliníkového pera naneste bělicí gel na zuby. Snažte se vyhnout dásním a rtům.
krok 2
Rozsviťte
Přístroj s LED světlem zapněte a zvolte vhodný režim. Pro intenzivnější 15minutové bělení zmáčkněte tlačítko jednou – objeví se modré světlo. Pro šetrnější 10minutové bělení zmáčkněte tlačítko dvakrát – objeví se červenomodré světlo. Vložte náustek neprodleně do úst a jemně skousněte.
krok 3
Usmívejte se
Vyčkejte, až se přístroj sám vypne. Poté náustek vyjměte z úst a opláchněte jej pod tekoucí vodou. Následně vypláchněte ústa vodou.

Užitečné tipy

Chcete, aby Vám zářivý úsměv vydržel co nejdéle? Bělení zubů se Smili je jen začátkem. Vybělené zuby si zaslouží také Vaši péči. Jak na ni? Jednoduše. Dvakrát si rozmyslete, než je vystavíte negativním vlivům.

Během bělení a alespoň 2 dny po něm byste se měli zcela vyhnout kouření, které způsobuje zežloutnutí zubů. Jestliže kouření neomezíte, skvělé výsledky bělení budou mít podstatně kratší trvání. Dále byste měli po danou dobu omezit konzumaci potravin a nápojů, které zabarvují zubní skloviny. Ženy by se měly vzdát na chvíli rtěnek, i ty mohou sklovinu zabarvit. A samozřejmě nesmíte zapomínat ani na kvalitní a pravidelnou ústní hygienu. Další zajímavé tipy najdete na našem blogu.

Co sklovině pomáhá a co škodí

Během bělicího procesu a alespoň 2 dny po něm doporučujeme vyhnout se červenému vínu, brusinkovému džusu, tmavým nápojům typy Coca Cola aj., kávě a čaji. Z potravin se vyhněte zejména rajčatům (včetně omáček a polévek), mrkvi, hrášku, kukuřici, červené řepě, zabarvujícímu koření, např. kari, červené paprice apod., a dále čokoládě a sladkostem. Základní pravidlo zní – Co jen obtížně vyperete z bílého trička, to nepříjemně zabarví i Vaše vybělené zuby.

A co můžete jíst a pít zcela bez obav? Během bělení a po něm doporučujeme tzv. bílou dietu. Tedy jezte a pijte zejména potraviny a nápoje neutrální barvy, např. brambory, těstoviny, bílé maso bez barvící koření, bílou rýži, banány, vodu či mléko.

Složení

Složení

Propylenglykol, glycerol, deionizovaná voda, hydrogenuhličitan sodný, xanthanová guma, šťáva z listů aloe, karbomer, mentol, kyselina citronová, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka, extrakt z květu heřmánku.

BEZ Fluoridu
BEZ Peroxidu
BEZ SLS
Fotky zákazníků

@gabriela_harvankova

Patřím k těm lidem, kteří se opravdu rádi smějí. A proto jsou pro mě hezké zuby tak důležité. Když už se pořád zubím, tak ať se na to dá aspoň koukat. V první řadě jsem si nechala srovnat zuby fixními rovnátky a následné bělení byla jasná věc. Já jsem zvolila domácí bělení od Smili, které je snadné, bezbolestné, vysoce efektivní a neobsahuje žádné škodlivé látky

@dennule

Moje zkušenost s bělící sadou @smili_cz
✔️Jednoduchá aplikace - vezmeš pero naplňené gelem - natřeš na zuby - vložíš do úst svítilnu - svítilna se sama vypne a ty máš zuby o něco bělejší.
✔️Bělila jsem 10 dní v kuse a potom 21 dní každý třetí den. Celkem tedy 17 dní. Vypotřebovala jsem 2,5 pera (přítel jen 2, takže záleží kolik si tam toho dáte).
✔️Rozdíl můžete na další fotce vidět sami.
✔️Zuby mě nebolí a jsou bělejší.
✔️Takže za mě velká spokojenost a s čistým srdcem mohu doporučit dále.

@adela_strasakova

Po dnešním bělení vidím další extra rozdíl, mám zuby už o dva odstíny světlejší
Aplikace gelovými pery je fakt jednoduchá, gel nanesu tam, kde má být a nemám zapráskaný rty a dásně což je fajn, protože dásně mám dost citlivý
Pořád čekám jestli nebudu mít nějakou reakci, protože kromě dásní mám po porodu citlivé i zuby ale teda necítím absolutně nic
Až dopotřebuju pera, určitě si budu dál udržovat bělost druhým programem, který trvá jen 10 minut

@market_kon

Často se setkávám s lichotku na moje zuby. Tak si sem odložím jednu šikovnou věcičku. ☁️Nikdy jsem nebyla na žádným bělení, ale když mám chvíli vytáhnu Bělicí sadu Smili STARTER, která obsahuje vše potřebné pro 5–7denní proces domácího bělení zubů. Výsledek uvidíte už během jednoho týdne a stačí Vám k tomu jen 10 minut denně.

@iamjancakarbanovaofficial

Často se mě v dms nebo v komentářích ptáte, jak to dělám, že mám tak bílé zuby? Jako malá jsem čištění zubů ráda neměla a nebavilo mě to - asi jako každé dítě, ale časem jsem si k tomu našla svou cestu a věkem mi začlo docházet, jak jsou zuby důležité a že je potřeba o ně pečovat. Poslední 2 měsíce zkouším tuhle věcičku od @smili_cz která bělí zuby bez peroxidu a škodlivých látek a byla jsem překvapená, jak se můj úsměv po pár použitích rozzářil ještě více než předtím.

@samuel_samake

 

@stankasoprano

Ach, tá biela! Nech už je v akejkoľvek podobe, udržiava sa ťažko. Veď to poznáte - jeden nešikovný pohyb s pohárom malinovky v ruke a váš obľúbený sveter je zničený. Aj keď...iba dočasne. Stačí ho hodiť do práčky s dobrým pracím prostriedkom a je opäť ako nový. Horšie je to však so zubami. Strata ich belosti sa nedá poriešiť hodinkou v práčke. Dá sa však prinavrátiť behom pár dní, a to tiež nie je zlé - čo poviete? A to všetko v pohodlí domova! S bieliacou sadou od @smili_cz môžete dosiahnuť vytúžený biely úsmev veľmi jednoducho. Pomocou pera si nanesiete na zuby bieliaci gél a náustok s led svetlom sa už postará o zvyšok. Môžete si dokonca vybrať z dvoch programov, pričom jeden z nich je k vašim zubom ešte o niečo viac šetrný.

@niky.kovarova

 
Často kladené otázky

Často kladené otázky

Co je Smili a jak funguje?

Smili je revoluční produkt určený k domácímu bělení zubů. Technologie Smili využívající UV záření je bezpečná, efektivní a bezbolestná. Je vhodná i pro citlivé zuby.

Jak se Smili používá?

Použití Smili je maximálně pohodlné a jednoduché. Nebudete se trápit se složitým nasazováním náustku, ani shromažďovat zásobu baterií.
Se Smili stačí jen nanést gel pomocí praktického pera, vložit přístroj s LED světlem do úst a užít si krátký bělicí proces. Po bělení jen přístroj vyjmete z úst a opláchnete. Tak snadné může Vaše domácí bělení být!

Jak dlouho vydrží výsledky bělení od Smili?

Při běžném zabarvení zubů budou výsledky 7denního bělicího procesu znatelné zhruba 3 až 4 týdny. Při silnějším zabarvení zubů doporučujeme pro stejnou délku výsledků 14denní bělicí proces.
Nezapomínejte, že výsledky znatelně zkracuje kouření, konzumace potravin a nápojů, které zabarvují zubní sklovinu, rtěnka a nepravidelná či nekvalitní ústní hygiena.
Pro stabilní výsledky bělení doporučujeme proces bělení jednorázově opakovat každé dva týdny.

V čem je Smili výjimečné?

Smili nabízí 2 režimy záření a díky tomu je vhodné také pro citlivé zuby. Pro použití nepotřebujete přídavný náustek ani injekční stříkačky. Gel se nanáší pomocí hliníkového pera a díky tomu je aplikace precizní i na špatně dostupných místech. Gel má 100% veganské složení a nebyl testován na zvířatech. Pro použití navíc není nutné kupovat baterie.

Bolí bělení zubů se Smili? Budou zuby po použití citlivější?

Rozhodně se není čeho bát! Díky přírodnímu složení bělicího gelu a unikátnímu režimu přístroje pro citlivé zuby je ošetření bezpečné a bezbolestné. Pokud však máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Funguje Smili opravdu na všech zubech?

Smili skvěle funguje na všech typech přírodních zubů včetně citlivých, není však určeno pro keramické a umělé zuby. Pokud máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Jak dlouho trvá jedno bělení?

Při bělení si můžete vybrat ze 2 režimů. Intenzivní bělení trvá 15 minut – tlačítko na přístroji s LED světlem zmáčknete jednou, objeví se modré světlo. Šetrné bělení, vhodné např. pro citlivé zuby, trvá 10 minut – tlačítko na přístroji zmáčknete dvakrát, objeví se červenomodré světlo. Jakmile doba bělení uplyne, přístroj se sám vypne.

Jak často bělit zuby se Smili?

Pokud bělíte s bělicí sadou od Smili poprvé, měli byste začít jednorázovou procedurou, tzn. bělit zuby každý den, a to minimálně po dobu 7 dní, nejlépe však po dobu 14 dní. Další bělení již závisí na Vás. Pokud si chcete udržet stabilní výsledky, doporučujeme zuby jednorázově vybělit, a to každé dva týdny. Jestliže chcete bělit až ve chvíli, kdy budou Vaše zuby znovu zabarveny, opakujte celou 7denní nebo 14denní proceduru.

Z čeho se skládá bělicí gel Smili? Vyhovuje požadavku 100% vegan?

Ano, Smili má 100% veganské složení a nebylo testováno na zvířatech, na což jsme pyšní.

Smili obsahuje propylenglykol, glycerol, deionizovanou vodu, hydrogenuhličitan sodný, xanthanovou gumu, šťávu z listů aloe, karbomer, mentol, kyselinu citronovou, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka a extrakt z květu heřmánku.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Za efektivitou procesu bělení zubů Smili si stojíme. Jestliže nebudete spokojeni, bez problému Vám do 30 dnů vrátíme peníze. Tolik Smili věříme. Zjistěte více o tom, jak funguje naše Garance

Kontraindikace

Používání SMILI produktu se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Proč koupit u nás

Proč koupit u nás

 

Garance vrácení peněz

Za efektivitou procesu bělení zubů Smili si stojíme. Jestliže nebudete spokojeni, bez problému Vám do 30 dnů vrátíme peníze. Tolik Smili věříme. Zjistěte více o tom, jak funguje naše Garance

 

100% bezpečné řešení

Smili obdrželo řadu důležitých certifikátů, které potvrzují bezpečnost použití.

 

Spokojení zákazníci

Každodenně se rozrůstá naše velká Smili rodina. Přidejte se do ní také!

 

Doručení do 3 dnů

Nebojte se, víme, že včera bylo pozdě. :) Proto Vám u produktů skladem garantujeme doručení do 3 pracovních dnů.

 

Doprava zdarma od 1 500 Kč

Překročila cena Vaší objednávky 1 500 Kč? Pak máte od nás doručení zcela zdarma.

 

Myslíme ekologicky

Šetříme planetu od zbytečných plastů. Oproti konkurenci je náš přístroj lehčí, menší a nepotřebuje přídavný náustek.

 

Smili není na baterky

Zásobu baterií nebudete potřebovat. Ke Smili dostanete praktický nabíjecí kabel, díky kterému budete mít přístroj vždy k dispozici.

 

Aplikace bez injekčních stříkaček

Bělicí gel od Smili nenajdete v děsivých stříkačkách, ale v elegantních hliníkových perech.

 

Úsporná spotřeba gelu

Díky hliníkovým perům je nanášení gelu jednodušší a preciznější. Nemusíte se tak bát zbytečného plýtvání a rychlé spotřebě.

 

Bez škodlivin a testů na zvířatech

Gel na bělení zubů od Smili neobsahuje zakázané chemikálie. Velmi nás také těší, že při vývoji přípravku neproběhlo žádné testování na zvířatech.

 

Vhodné pro všechny typy přírodních zubů

Smili skvěle funguje na všech typech přírodních zubů včetně citlivých. Není určeno pouze pro keramické, umělé a zkažené zuby.

 
Garance
 

Naše 30denní garance Vašeho úsměvu

Posláním Smili není jen vytvářet bělejší zuby, ale také spokojené úsměvy. Naší revoluční technologii absolutně věříme, proto jsme se rozhodli garantovat Vám vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Pokud Vás do 30 dnů od nákupu Smili nenadchne a budete z výsledků zklamaní, kontaktujte nás a my Vám vrátíme peníze. Podrobné podmínky našeho programu si můžete přečíst na stránce Garance.

Pamatujte, že pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat naše produkty po dobu nejméně dvou týdnů. Výsledky se také mohou u každého jedince lišit v závislosti na rozsahu skvrn a původním odstínu zubní skloviny. Bělení po delší dobu však vždy zaručí nejlepší možné výsledky.

Záruka kvality
Záruka kvality
Klinicky testováno. Úspěšně certifikováno.

Kritéria pro Smili jsou jasná: bezpečnost, účinnost a pohodlí. Smili prošlo léty výzkumu, testování a zajišťování kvality, aby byla tato 3 kritéria nejen splněna, ale i překročena.

Bez škodlivých chemikálií

Smili je zdravotně zcela nezávadné a bez přidaných nebezpečných chemikálií. Přesvědčte se sami:

Složení: propylenglykol, glycerol, deionizovaná voda, hydrogenuhličitan sodný, xanthanová guma, šťáva z listů aloe, karbomer, mentol, kyselina citronová, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka, extrakt z květu heřmánku.

Klinicky testováno a úspěšně certifikováno

Nic neskrýváme, proto se můžete podívat na přehled všech certifikátů, směrnic a označení, kterými se Smili pyšní a potvrzuje tak, že je naprosto bezpečné a účinné.

Certifikát CE

Označení CE dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU – tzn. že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem, že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky z příslušné směrnice.

Registrováno u FDA

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb, která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

Směrnice RoHS

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb, která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

Směrnice REACH

REACH je zkratka pro chemickou politiku Evropské unie, která vychází z jeho obsahu - registrace, evaluace (hodnocení), autorizace (povolování) a omezování chemických látek. REACH vstoupil v platnost 1. června 2007 na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES)

BPA FREE

Za zkratkou BPA se skrývá sloučenina bisfenol A. Využívá se při výrobě plastů a z těchto plastových produktů se může následně uvolňovat. Označení BPA free říká, že v daném produktu nebyl bisfenol A použitý. Produkty jsou tedy zhotoveny bez něj, což značí zdravotní nezávadnost.

CPSR

CPSR neboli Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku (z angl. názvu Cosmetic Product Safety Report) obsahuje všechny nezbytné údaje týkající se posouzení výrobku. Tento modul se skládá z deseti bodů, CPSR lze získat pouze v případě, že je splněno všech 10 bodů.

Testovali jsme Smili na vlastní zuby

Testovali jsme účinky u nás ve Smili na 10 dobrovolnících, ať už ze stran vědců ze Smili, lékařských odborníků nebo operátorů z callcentra. A tady jsou výsledky:

100% bělejších zubů
 
60% bělejších zubů o více než 3 odstíny
 
0% citlivějších zubů