Fotky zákazníků

@gabriela_harvankova

Patřím k těm lidem, kteří se opravdu rádi smějí. A proto jsou pro mě hezké zuby tak důležité. Když už se pořád zubím, tak ať se na to dá aspoň koukat. V první řadě jsem si nechala srovnat zuby fixními rovnátky a následné bělení byla jasná věc. Já jsem zvolila domácí bělení od Smili, které je snadné, bezbolestné, vysoce efektivní a neobsahuje žádné škodlivé látky

@dennule

Moje zkušenost s bělící sadou @smili_cz
✔️Jednoduchá aplikace - vezmeš pero naplňené gelem - natřeš na zuby - vložíš do úst svítilnu - svítilna se sama vypne a ty máš zuby o něco bělejší.
✔️Bělila jsem 10 dní v kuse a potom 21 dní každý třetí den. Celkem tedy 17 dní. Vypotřebovala jsem 2,5 pera (přítel jen 2, takže záleží kolik si tam toho dáte).
✔️Rozdíl můžete na další fotce vidět sami.
✔️Zuby mě nebolí a jsou bělejší.
✔️Takže za mě velká spokojenost a s čistým srdcem mohu doporučit dále.

@adela_strasakova

Po dnešním bělení vidím další extra rozdíl, mám zuby už o dva odstíny světlejší
Aplikace gelovými pery je fakt jednoduchá, gel nanesu tam, kde má být a nemám zapráskaný rty a dásně což je fajn, protože dásně mám dost citlivý
Pořád čekám jestli nebudu mít nějakou reakci, protože kromě dásní mám po porodu citlivé i zuby ale teda necítím absolutně nic
Až dopotřebuju pera, určitě si budu dál udržovat bělost druhým programem, který trvá jen 10 minut

@market_kon

Často se setkávám s lichotku na moje zuby. Tak si sem odložím jednu šikovnou věcičku. ☁️Nikdy jsem nebyla na žádným bělení, ale když mám chvíli vytáhnu Bělicí sadu Smili STARTER, která obsahuje vše potřebné pro 5–7denní proces domácího bělení zubů. Výsledek uvidíte už během jednoho týdne a stačí Vám k tomu jen 10 minut denně.

@iamjancakarbanovaofficial

Často se mě v dms nebo v komentářích ptáte, jak to dělám, že mám tak bílé zuby? Jako malá jsem čištění zubů ráda neměla a nebavilo mě to - asi jako každé dítě, ale časem jsem si k tomu našla svou cestu a věkem mi začlo docházet, jak jsou zuby důležité a že je potřeba o ně pečovat. Poslední 2 měsíce zkouším tuhle věcičku od @smili_cz která bělí zuby bez peroxidu a škodlivých látek a byla jsem překvapená, jak se můj úsměv po pár použitích rozzářil ještě více než předtím.

@samuel_samake

 

@stankasoprano

Ach, tá biela! Nech už je v akejkoľvek podobe, udržiava sa ťažko. Veď to poznáte - jeden nešikovný pohyb s pohárom malinovky v ruke a váš obľúbený sveter je zničený. Aj keď...iba dočasne. Stačí ho hodiť do práčky s dobrým pracím prostriedkom a je opäť ako nový. Horšie je to však so zubami. Strata ich belosti sa nedá poriešiť hodinkou v práčke. Dá sa však prinavrátiť behom pár dní, a to tiež nie je zlé - čo poviete? A to všetko v pohodlí domova! S bieliacou sadou od @smili_cz môžete dosiahnuť vytúžený biely úsmev veľmi jednoducho. Pomocou pera si nanesiete na zuby bieliaci gél a náustok s led svetlom sa už postará o zvyšok. Môžete si dokonca vybrať z dvoch programov, pričom jeden z nich je k vašim zubom ešte o niečo viac šetrný.

@niky.kovarova