O nás

Náš příběh

Věříme, že za každým úsměvem se skrývá skutečný lidský příběh. Z historie víme, že zářivý úsměv vždy značil pevné zdraví svého majitele a býval především výsadou příslušníků vyšších vrstev společnosti. Naším posláním je umožnit dosažení krásného úsměvu každému člověku.

Chtěli jsme lidem nabídnout řešení, jak si vybělit zuby v pohodlí domova, aniž by museli navštěvovat dentistu a zažívat nepříjemné pocity či bolest při bělení. Proto jsme vybudovali značku Smili, která je zárukou důvěry a spolehlivosti. Naší vizí se stal produkt, který zajistí krásný úsměv pro každého. Produkt, který nebude stát příliš mnoho času ani peněz, bude bezpečný, šetrný a co nejvíce ekologický. Po čase stráveném ve výzkumných laboratořích vznikl unikátní bělicí vzorec s přírodním veganským složením, praktický a snadno ovladatelný přístroj a elegantní hliníková pera, která si zamilujete pro jednoduchou manipulaci a precizní aplikaci. Vyhnuli jsme se všemu, co nás trápilo u jiných produktů – testování na zvířatech, nadbytek plastů, škodlivému složení, injekčním stříkačkám, bateriím a samozřejmě také  

bolestivému bělení. Gel je vhodný pro bělení všech druhů přírodních zubů a nezhoršuje jejich citlivost. Řešení od Smili je jednodušší, bezpečné a dosahuje skvělých výsledků. Oproti konkurenci jsme také zapracovali na světelném záření. Přinášíme tak na trh přístroj, který pomocí dvou režimů UV záření ještě více zvyšuje účinnost procesu bělení a je vhodný také pro citlivé zuby. Kombinací lze dosáhnout výsledků srovnatelných s bělením od profesionálů. Posláním Smili není jen vytvářet bělejší zuby, ale také spokojené úsměvy. Naší technologii věříme, proto jsme se rozhodli garantovat Vám vrácení peněz v případě nespokojenosti. Se Smili si můžete být jisti nejen svým úsměvem, ale i produkty, které Vám pomohou získat a dlouhodobě si udržet zářivě bílé zuby. Krásný úsměv může mít opravdu každý!

Čím se lišíme

Krásný úsměv si zaslouží každý člověk. Přečtěte si, čím vyniká bělení zubů se Smili oproti konkurenčním produktům na trhu.

1. Výsledky

Jedinečný bělicí vzorec a přístroj s inovativním dvoubarevným zářením zajišťují skvělé výsledky, kterých nedosahují žádné jiné běžně dostupné produkty.

2. Ekologie

Šetříme planetu od zbytečných plastů. Oproti konkurenci je náš přístroj lehčí, menší a nepotřebuje přídavný náustek.

3. Experti na úsměv

Naším cílem je pomoci každému dosáhnout zářivého úsměvu. Pokud si tedy nejste s čímkoli jisti, neváhejte se obrátit na naše experty, kteří jsou tady právě pro Vás.

4. Garance vrácení peněz

Za efektivitou procesu bělení zubů Smili si stojíme. Jestliže nebudete spokojeni, bez problému Vám do 30 dnů vrátíme peníze. Tolik Smili věříme. Zjistěte více o tom, jak funguje naše Garance

 

Bezpečné řešení

Vyrobeno bez škodlivých chemikálií a testů na zvířatech.

Vyšší efektivita

Díky UV záření stačí 3 jednoduché kroky a 10 minut denně.

Delší výdrž bělicího gelu

Hliníková pera umožňují precizní aplikaci bez plýtvání.

Pro všechny typy zubů

Lze bezpečně použít na všechny typy přírodních zubů včetně citlivých.