Často kladené otázky

Často kladené otázky

Co je Smili a jak funguje?

Smili je revoluční produkt určený k domácímu bělení zubů. Technologie Smili využívající UV záření je bezpečná, efektivní a bezbolestná. Je vhodná i pro citlivé zuby.

Jak se Smili používá?

Použití Smili je maximálně pohodlné a jednoduché. Nebudete se trápit se složitým nasazováním náustku, ani shromažďovat zásobu baterií.
Se Smili stačí jen nanést gel pomocí praktického pera, vložit přístroj s LED světlem do úst a užít si krátký bělicí proces. Po bělení jen přístroj vyjmete z úst a opláchnete. Tak snadné může Vaše domácí bělení být!

Jak dlouho vydrží výsledky bělení od Smili?

Při běžném zabarvení zubů budou výsledky 7denního bělicího procesu znatelné zhruba 3 až 4 týdny. Při silnějším zabarvení zubů doporučujeme pro stejnou délku výsledků 14denní bělicí proces.
Nezapomínejte, že výsledky znatelně zkracuje kouření, konzumace potravin a nápojů, které zabarvují zubní sklovinu, rtěnka a nepravidelná či nekvalitní ústní hygiena.
Pro stabilní výsledky bělení doporučujeme proces bělení jednorázově opakovat každé dva týdny.

V čem je Smili výjimečné?

Smili nabízí 2 režimy záření a díky tomu je vhodné také pro citlivé zuby. Pro použití nepotřebujete přídavný náustek ani injekční stříkačky. Gel se nanáší pomocí hliníkového pera a díky tomu je aplikace precizní i na špatně dostupných místech. Gel má 100% veganské složení a nebyl testován na zvířatech. Pro použití navíc není nutné kupovat baterie.

Bolí bělení zubů se Smili? Budou zuby po použití citlivější?

Rozhodně se není čeho bát! Díky přírodnímu složení bělicího gelu a unikátnímu režimu přístroje pro citlivé zuby je ošetření bezpečné a bezbolestné. Pokud však máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Funguje Smili opravdu na všech zubech?

Smili skvěle funguje na všech typech přírodních zubů včetně citlivých, není však určeno pro keramické a umělé zuby. Pokud máte podezření na zubní kaz či zánět, zuby nebělte před lékařských ošetřením.

Jak dlouho trvá jedno bělení?

Při bělení si můžete vybrat ze 2 režimů. Intenzivní bělení trvá 15 minut – tlačítko na přístroji s LED světlem zmáčknete jednou, objeví se modré světlo. Šetrné bělení, vhodné např. pro citlivé zuby, trvá 10 minut – tlačítko na přístroji zmáčknete dvakrát, objeví se červenomodré světlo. Jakmile doba bělení uplyne, přístroj se sám vypne.

Jak často bělit zuby se Smili?

Pokud bělíte s bělicí sadou od Smili poprvé, měli byste začít jednorázovou procedurou, tzn. bělit zuby každý den, a to minimálně po dobu 7 dní, nejlépe však po dobu 14 dní. Další bělení již závisí na Vás. Pokud si chcete udržet stabilní výsledky, doporučujeme zuby jednorázově vybělit, a to každé dva týdny. Jestliže chcete bělit až ve chvíli, kdy budou Vaše zuby znovu zabarveny, opakujte celou 7denní nebo 14denní proceduru.

Z čeho se skládá bělicí gel Smili? Vyhovuje požadavku 100% vegan?

Ano, Smili má 100% veganské složení a nebylo testováno na zvířatech, na což jsme pyšní.

Smili obsahuje propylenglykol, glycerol, deionizovanou vodu, hydrogenuhličitan sodný, xanthanovou gumu, šťávu z listů aloe, karbomer, mentol, kyselinu citronovou, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka a extrakt z květu heřmánku.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Za efektivitou procesu bělení zubů Smili si stojíme. Jestliže nebudete spokojeni, bez problému Vám do 30 dnů vrátíme peníze. Tolik Smili věříme. Zjistěte více o tom, jak funguje naše Garance

Kontraindikace

Používání SMILI produktu se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.