Záruka kvality

Záruka kvality
Klinicky testováno. Úspěšně certifikováno.

Kritéria pro Smili jsou jasná: bezpečnost, účinnost a pohodlí. Smili prošlo léty výzkumu, testování a zajišťování kvality, aby byla tato 3 kritéria nejen splněna, ale i překročena.

Bez škodlivých chemikálií

Smili je zdravotně zcela nezávadné a bez přidaných nebezpečných chemikálií. Přesvědčte se sami:

Složení: propylenglykol, glycerol, deionizovaná voda, hydrogenuhličitan sodný, xanthanová guma, šťáva z listů aloe, karbomer, mentol, kyselina citronová, chloritan sodný, extrakt ze semen granátového jablka, extrakt z květu heřmánku.

Klinicky testováno a úspěšně certifikováno

Nic neskrýváme, proto se můžete podívat na přehled všech certifikátů, směrnic a označení, kterými se Smili pyšní a potvrzuje tak, že je naprosto bezpečné a účinné.

Certifikát CE

Označení CE dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU – tzn. že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem, že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky z příslušné směrnice.

Registrováno u FDA

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb, která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

Směrnice RoHS

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb, která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv, kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

Směrnice REACH

REACH je zkratka pro chemickou politiku Evropské unie, která vychází z jeho obsahu - registrace, evaluace (hodnocení), autorizace (povolování) a omezování chemických látek. REACH vstoupil v platnost 1. června 2007 na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES)

BPA FREE

Za zkratkou BPA se skrývá sloučenina bisfenol A. Využívá se při výrobě plastů a z těchto plastových produktů se může následně uvolňovat. Označení BPA free říká, že v daném produktu nebyl bisfenol A použitý. Produkty jsou tedy zhotoveny bez něj, což značí zdravotní nezávadnost.

CPSR

CPSR neboli Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku (z angl. názvu Cosmetic Product Safety Report) obsahuje všechny nezbytné údaje týkající se posouzení výrobku. Tento modul se skládá z deseti bodů, CPSR lze získat pouze v případě, že je splněno všech 10 bodů.

Testovali jsme Smili na vlastní zuby

Testovali jsme účinky u nás ve Smili na 10 dobrovolnících, ať už ze stran vědců ze Smili, lékařských odborníků nebo operátorů z callcentra. A tady jsou výsledky:

100% bělejších zubů
 
60% bělejších zubů o více než 3 odstíny
 
0% citlivějších zubů
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení