MDŽ se blíží – už máte vybraný dárek?

[9min]V našich končinách je Mezinárodní den žen spojen spíše s komunistickou érou a okázalými stranickými oslavami. Červený karafiát a bonboniéra se staly symbolem dne 8. března, kdy si MDŽ připomínáme. Věděli jste ale, že tento svátek není uměle vymyšlen v socialistických zemích? Jaký je jeho význam? Slavíte ho? Co byste své vyvolené na MDŽ darovali?

smili_MDZ_banner_clanek


Původ svátku žen

Kořeny Mezinárodního dne žen nejsou moc radostné. V roce 1907 se konal ve Stuttgartu první mezinárodní socialistický sjezd žen. Bylo tu 60 delegátek z 15 zemí světa. Řešilo se mnoho témat, ale nejvíce nerovné postavení žen vůči mužům.

O rok později vyšlo asi 15000 žen do ulic New Yorku, aby protestovaly proti nízkým platům, špatným pracovním podmínkám, zaměstnávání dětí a zejména aby bojovaly za volební práva žen. Od té chvíle se začala ve Spojených státech oslavovat vždy poslední únorová neděle jako "Národní den žen".

Mezinárodnost získal tento den až o 2 roky později na druhém socialistickém sjezdu žen v Kodani. Původně se jako den oslav navrhoval 19. březen. To totiž v roce 1848 pruský král slíbil zavedení práv včetně volebního práva pro ženy. Ačkoli tento slib nikdy nesplnil.

Konečný den je spojen s Petrohradem a protesty, které tu proběhly 23. února 1917 (podle Gregoriánského kalendáře). Car byl vystřídán komunistickou vládou, volební práva žen byla konečně schválena, takže 8. březen (což je podle Juliánského kalendáře vlastně onen 23. únor), byla logická volba pro termín oslav Mezinárodního dne žen.

Tak vidíte – MDŽ je spíše než oslava vlastně dlouhotrvající boj a v případě několika zemí je to boj až do dnešních dob. Je ale lepší, když jej místo boje můžeme slavit.


Valentýn, MDŽ, Den matek

Svátků, které jsou věnovány ženám, je více. V Česku celkem mladý Valentýn se týká hlavně milostných vztahů a jeho oslava se týká jen daného páru.

MDŽ je vyjádřením úcty a uznání všem ženám. Takže zatímco dát své kolegyni dárek k Valentýnu by bylo vyjádřením romantických citů, na MDŽ je celkem běžné, že ženu obdaruje kolega či kamarád.

Na Den matek se zase slaví spíše v rodině. Manžel třeba i s dětmi připraví nějaké překvapení a dárek třeba v podobě volného dne.


27% sleva na přístroje pro bělení zubů – náš dárek ke dni žen!

Ačkoli karafiáty znovu přicházejí do módy a čokoládová bonboniéra je v módě stále, hodí se mít v záloze i nějaký jiný dárek. Každá žena chce jistě vypadat krásně a příjemně. K tomu patří zdravé zuby a široký zářící úsměv. Jistě ocení dárek v podobě sady pro domácí bělení zubů.

Klidně ji ve snaze o bělejší zuby můžete podpořit i jinak. Stačí, když pořídíte Bělicí sadu Smili DUO, abyste dosáhli o několik odstínů bělejšího chrupu oba. Právě teď je dobrý čas na jejich nákup se slevou až 27 %.

Na stránkách SMILI jsme si pro Vás připravili skvělou akci, při které můžete získat slevu až 17 % + 10 % navíc s kódem DENZEN. A to se zaručeně vyplatí.

Ať už rádi jíte barevné potraviny, pijete kávu nebo si dopřejete občasnou cigaretu, nic z toho neznamená, že musíte nutně mít nevzhledné a zabarvené zuby. Péče ale musí být opravdu důsledná!

Zuby pravidelně čistěte, používejte mezizubní kartáček nebo nit a vyplachujte ústa ústní vodou. Pak je ale třeba udělat ještě jeden důležitý krok. Začít s bělením zubů. A do takové akce je dobré s sebou přibrat ty nejpovolanější – bělicí sady SMILI!

Díky SMILI si profesionální bělení může dopřát opravdu každý, a to i ti, kteří mají citlivé zuby. Nepotřebujete více než naši bělicí sadu, pohodlí domova a 10 nebo 15 minut v závislosti na typu bělení, které zvolíte. Pro maximální výsledky doporučujeme napoprvé vydržet 14 dnů.


Jak slevu 27 % získáte?

Naše produkty aktuálně nakoupíte za zvýhodněnou slevu. Na každou sadu je teď sleva 17 %. Pokud ale do objednávky zadáte slevový kód DENZEN, bude Vám připočtena další 10% sleva! Ve finále tak na nákupu ušetříte celých 27 %.

Pokud se SMILI bělíte již delší dobu, jistě mezi našimi bělicími sadami máte svého favorita. Pokud u nás ale nakupujete poprvé, doporučujeme náš startovací set.

Krásný úsměv přináší celou řadu benefitů. Pokud jste doposud nezačali, dnes je ten nejvyšší čas. Skvělá cena Vám rozhodování usnadní. Ale neotálejte, akce platí jen do 7. 3.


Proč si vybrat SMILI

Bělení Vám pomůže navrátit ztracené sebevědomí a podtrhnout Vaši krásu. Ale pozor. Ne každý způsob bělení zubů je bezpečný. Některé metody se podílí na poškození skloviny. Například abrazivní zubní pasty nebo pudry dokáží zuby vybělit, ale současně nevratně poškodit sklovinu.

Proto si při výběru bělicích produktů vždy řádně přečtěte složení. Nebo pro Vás máme ještě lepší cestu. Zvolte si SMILI. U nás máte totiž jistotu, že si zvolíte velmi šetrnou cestu, vhodnou i pro ty nejcitlivější zuby!

Abychom Vás ujistili, že bělicí sady jsou skutečně bezpečné a přátelské k zubům, připravili jsme pro Vás hlavní rozdíly, kterými se SMILI liší od jiných, běžně dostupných, bělicích setů.


1. 2 režimy bělení

Naše bělicí sady nabízí hned dva režimy záření. Oproti klasickým sadám tak přichází i s variantou pro citlivé zuby. Sami se tedy rozhodnete, zda toužíte po intenzivním bělení nebo tom šetrném, které je určeno pro citlivý chrup.


2. Přátelské k přírodě

SMILI myslí na přírodu, proto jsou naše bělicí sety očištěny od zbytečných, nekvalitních plastů. Můžeme garantovat, že pro životní prostředí děláme maximum a ekologický přesah našich výrobků je pro nás důležitý. Proto je složení veganské a naše produkty nejsou testovány na zvířatech.


3. Přírodní složení bez chemikálií

Kvalitní složení je pro nás prioritou. Proto v našich gelech nenajdete žádné nebezpečné chemikálie. Naše sady mají vysoký podíl přírodních látek a neobsahují flourid, peroxid nebo SLS.


4. Praktická aplikace

Se SMILI docílíte precizního nanášení bělicího gelu. Nestane se Vám tedy, že zůstanou místa, ke kterým se bělicí gel nedostane. Zatímco konkurenční výrobky vsázejí na aplikaci pomocí injekcí, my využíváme praktičnosti pera. Díky němu je nanášení gelu skutečně snadné a přesné a Vy se snadno dostanete i do hůře dostupných míst.

black_friday_slevy_2


5. Velmi snadné použití

Použití našich bělicích sad je skutečně jednoduché. Stačí si vodou vypláchnout ústa a poté pomocí pera rovnoměrně aplikovat gel na všechny zuby. Uvidíte, že snadná aplikace Vám umožní dostat se opravdu všude.

Při nanášení gelu se snažte vyhnout dásním a rtům. I když jsou naše výrobky šetrné, jen precizní aplikací se vyvarujete jakémukoliv podráždění.

Jakmile máte gel nanesen, zapněte LED přístroj a vyberte si program, který Vám vyhovuje. Pokud se rozhodnete pro intenzivní, 15minutové bělení, stačí tlačítko stisknout jednou, až se objeví modré světlo.

Protože ale náš přístroj myslí i na citlivé zuby, můžete zvolit šetrný, 10minutový program. Stačí tlačítko zmáčknout dvakrát a objeví se modročervené světlo. V obou případech pak vložíte náustek do úst a lehce ho zkousnete.

Až se přístroj sám vypne, vyjměte ho a opláchněte vodou. Stejně tak si vypláchněte i ústa. Jakmile máte hotovo, proces je u konce a Vy můžete šířit krásný úsměv.